Najděte své útočiště
v srdci Šumavy

Váš nový domov v srdci Šumavy nese jméno Panorama Chlum. Rozprostírá se v těsné blízkosti Národního parku Šumava na dolním toku Vltavy, kde vás jedinečná příroda ohromí svou harmonickou atmosférou. Dá vám pocit bezpečí a jistoty. Poskytne vám útočiště, o němž jste vždy snili, ať už jen na chvíli, nebo na zbytek života. Seznamte se.

Lokalita

Rezidenční projekt rodinného bydlení Panorama Chlum tvoří celkem 9 budov — 8 rodinných domů různých dispozic a horský penzion. Projekt Panorama Chlum se nachází v Chráněné krajinné oblasti Šumava, která vás ohromí horským ovzduším a jedinečnou přírodou, ale také střípky historie, jež naleznete v pohodlné vzdálenosti blízkých měst. Bydlete ve vlastním v těsné blízkosti vodní nádrže Lipno, Boubínského pralesa či Českého Krumlova a pohodlně využívejte přilehlé cyklotrasy a lyžařská střediska!

Borová lada

Obec se 2 přírodními rezervacemi na svém území se každoročně stává vyhledávanou lokalitou cyklistů i běžkařů.

O projektu

Účelem projektu Panorama Chlum je využít jedinečný potenciál velkého, mírně svažitého pozemku s ohromujícím výhledem na hřebeny Šumavy. Rozhodli jsme se zde vytvořit prostor pro domov, který je v harmonii s okolní přírodou. Jednotlivé objekty jsme zasadili do terénu tak, aby bytové prostory vždy disponovaly unikátní polohou ke světovým stranám. Prostor mezi jednotlivými objekty měkce modelovaný terénními úpravami nabízí průhledy na přilehlé horizonty horských luk a zalesněných vrchů.

Veškeré materiály použité při zhotovování komplexu vychází z tradiční šumavské architektury. Proto vedle sedlových střech zdobí exteriéry jednotlivých domů typické materiály — dřevo a kámen. Díky tomu zástavba zapadá do okolí, aniž by narušovala ráz panenské šumavské přírody.

Byty v domech
SO 01SO 02

Luxusní bytový komplex tvořený dvěma spojenými domy ve tvaru písmene „U“. V každém domě jsou k dispozici 3 nadstandardní byty o dispozicích 1+kk, 2+kk a 3+kk, v rozmezí 40 – 100 m2.

Díky propracovanému začlenění objektu do terénu má každý byt jedinečný výhled do krajiny. Dispozice a poloha jednotlivých bytů byly důkladně promyšleny s ohledem na maximální soukromí a komfort.

Ke každému bytu náleží terasa, pozemek a parkovací stání.

Výběr bytů a apartmánů SO 01

Č. PODLAŽÍ DISPOZICE PLOCHA LIST
01 1.NP 1+kk/T 61 m2 DISPOZICE
02 1.NP 3+kk/T 103 m2 DISPOZICE
03 2.NP 1+kk/L 48 m2 DISPOZICE
04 2.NP 2+kk/L 92 m2 DISPOZICE

Výběr bytů a apartmánů SO 02

Č. PODLAŽÍ DISPOZICE PLOCHA LIST
01 1.NP 1+kk/T 58 m2 REZERVACE
02 1.NP 2+kk/T 73 m2 DISPOZICE
03 1.NP 1+kk/L 43 m2 REZERVACE
04 2.NP 1+kk/L 72 m2 DISPOZICE
05 2.NP 2+kk/L 70 m2 DISPOZICE
 

 

Více informací

Rodinný dům
SO 03

Luxusní rodinný dům obdélníkového půdorysu s užitnou plochou 201 m2. Jedná se o jednopodlažní dům s obytným podkrovím se sedlovou střechou.

Materiálové a hmotové řešení koresponduje s ostatní navrhovanou zástavbou s akcentem na použití tradičních šumavských materiálů jako je kámen a dřevo. Výplně otvorů jsou koncipovány jako kombinace úzkých drážek a skleněných ploch, které propůjčují navrhovaným stavbám soudobý design.

Objekt má integrovanou garáž a další dvě parkovací místa na vlastním pozemku. Pozemek má výměru 1 960 m2.

Půdorys 1NP, 2NP

Více informací

Rodinné domy
SO 05 a SO 07

Rodinné domy jsou tvořeny 3 samostatnými bytovými jednotkami, každá jednotka má svou terasu a parkovací stání.

V přízemí se nachází dvě bytové jednotky 2+kk o velikostech 52 a 60 m2, každá z jednotek má svou předzahrádku a terasu. V prvním patře se nachází byt 3+kk o velikosti 108 m2 s terasou.

Více informací

Rodinné domy
SO 06 a SO 08

Dvojice rodinných dvojdomů nabízí maximální soukromí a pohodlí pro trávení času s rodinou. Svou ideální rozlohou mezí 133 a 163 m2 poskytují naprostý komfort a vynikající polohu poskytující výhledy na přilehlé šumavské lesy.

 

Více informací

Stavební parcely 03, 05, 06

Stavební parcely se prodávají včetně platného stavebního povolení a projektové dokumentace ke stavbě rodinných domů. Je možné tedy ihned zahájit stavbu.

Možnost prodeje samostatné parcely nebo výstavby domu na klíč.

PARCELA PLOCHA UMÍSTĚNÍ
03 1956 m2 SITUACE
05 1098 m2 SITUACE
06 1237 m2 SITUACE
Více informací

Rozšíření

Možností je luxusní a nadstandartní provedení jako tepelné čerpadlo, rekuperace vzduchu, bezpečnostní systém, led osvětlení, meteostanice a venkovní žaluzie. Každý dům je napojen na autonomní inteligentní ovládání domu a to všech komponent (rolety, topení, alarm, vodovod, světla, zásuvky, wellness apod.). Celou domácnost lze ovládat i na dálku od otevírání dveří až po zalévání zahrady. V některých domech se bude nacházet vlastní wellness (prostor na vířivku a saunu).

V areálu bude možné využívat veškeré služby recepce od sekání trávníků až po uklízení domácnosti. Každý dům má své soukromí, s výhledem do Národního parku Šumava. Jedná se o velmi zajímavou investici a v takovém rozsahu na Šumavě ojedinělou.

Průběh stavby

Ceník

Prodej zahájen – ceny se jsou neveřejné. Kontaktujte prosím našeho prodejce pro bližší informace.

Máte zájem o více informací či prohlídku?
Kontaktujte nás.

Kontakt

EXTRA DEVELOP s.r.o.
IČ: 03514951
Opletalova 1417/25
Nové Město
110 00 Praha 1

+420 776 412 910
info@panoramachlum.cz

Spisová značka:
C 233067 vedená
u Městského soudu v Praze